Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 17 komentarzy

Filip Stankiewicz

Filip Stankiewicz - Urodziłem się 1 maja 1978 roku. Mam wspaniałą żonę Annę i synka Szymka. Jestem absolwentem historii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowego Studium Handlu Zagranicznego na Wydziale Ekonomii UG. Pracuję w Orange Polska S.A.

Zadziwiające stwierdzenia na konwencji PO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na konwencji Platformy Obywatelskiej w sobotę 12 września padło kilka zaskakujących stwierdzeń nie mających związku z rzeczywistością.

Jednym z nich była obietnica likwidacji składek na ZUS i NFZ, które jednak zostaną zastąpione podatkiem a ubytek dla budżetu ma wynieść rzekomo tylko 10 miliardów złotych. PO nie mówi kiedy to wprowadzi, jedynie że nie od razu po wyborach. Obietnice Prawa i Sprawiedliwości (to zwiększenie kwoty wolnej od podatku z około 3 tysięcy złotych do 8 tysięcy złotych oraz kwota 500 złotych na każde dziecko w biednych rodzinach i od drugiego dziecka w bogatszych), są kilka razy większe, ale Prawo i Sprawiedliwość pokazało źródła finansowania swoich obietnic, a Platforma nie pokazała skąd wziąć te 10 miliardów. Te obietnice PO niewiele zmienią w obciążeniach podatników i są niewiarygodne, zwłaszcza że PO miała aż 8 lat na zrobienie tego - nie wierzmy w puste obietnice pustego rządu i pustej partii!

 

Druga zaskakująca teza to sugestia premier Ewy Kopacz, że premier Jarosław Kaczyński schował się - tymczasem nie tylko był obecny na odbywającej się wcześniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości, ale w dodatku przemawiał na niej! Ciekawe, co musiałby zrobić, aby Kopacz nie uznała, że się chowa?

 

Ewa Kopacz stwierdziła też, że Unia Europejska nie szantażuje nas złymi konsekwencjami nieprzyjęcia muzułmańskich imigrantów - tymczasem przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz zagroził użyciem siły, jeśli nie podporządkujemy się "duchowi wspólnoty" ws. imigrantów! Źródło pod tekstem. A były też nieoficjalne groźby odebrania dotacji z UE w przypadku nieprzyjęcia tych imigrantów.

 

Ostatnie zaskakujące stwierdzenie było autorstwa byłego komisarza UE Janusza Lewandowskiego, który mówił, że zadłużenie kraju odbiera mu suwerenność - tymczasem rząd przez niego popierany zwiększył zadłużenie o około 500 miliardów złotych w 8 lat, tempo tego zadłużania należy do najszybszych na świecie. Czy Lewandowski tego nie wie, czy liczy na to, że widzowie tego nie wiedzą i uznają go za odpowiedzialnego polityka?

 

Filip Stankiewicz

 

Źródło:

//wpolityce.pl/swiat/264981-koniec-zartow-schultz-zagrozil-uzyciem-sily-wobec-takich-krajow-jak-polska-jesli-nie-podporzadkujemy-sie-duchowi-wspolnoty-ws-imigrantow-wideo

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Szanowny Panie,

  Bardzo dziękuję za ważny wpis pokazujący rozmiar kretynizmu polszewików.

  Jednakowoż muszę stwierdzić, że sama likwidacja ZUS (oraz PIT przy okazji) jest niezwykle palącą koniecznością, gdyż obciążenie podatkami pracujących Polaków wynosi ponad 80% To jest GUŁAG! Likwidacja PIT i ZUS pozwoliłaby obniżyć to jarzmo do ok 30-35%. Problem polega na tym, żeby zrobić to z głową. Przedtem należy znacjonalizować banki, wprowadzić suwerenną politykę monetarną (samo to wystarczy na świadczenia w obecnej postaci) oraz wprowadzić "ustawę Wilczka" odblokowującą potencjał gospodarczy Polaków. Wcześniej wskazana jest oczywiście lustracja osób i instytucji, że obce wpływy nie popsuły szyków. Można również wprowadzić podatek obrotowy zamiast CIT oraz podpisać umowy stowarzyszeniowe z UE wzorem Norwegii oczywiście uwzględniając polskie realia. Zyski dla budżetu oceniam wtedy nawet na BILION ZŁOTYCH! Będzie zatem na wypłatę świadczeń, pozwoli to obniżyć wiek emerytalny, zwiększy dzietność, poprawi demografię itd.
  Problem w tym, że polszewia nie wspomina nic o suwerenności monetarnej i "Ustawie Wilczka"....

  Dałem 5* za wpis, ale wcześniej znalazł się pewnie jakiś pałownik z polszewii....

  Serdeczności.
 • Wojna POvsPiS
  to jest samograj. Ten kto ten kant wymyślił jest geniuszem.
  po 8 latach rządów PO czas na zmianę przy korycie. Teraz PiS ma kręcić lody a PO krytykować.
  A ludzie jak te barany ciągle się będą na to nabierać.

  A może wróci pomysł Jarosława europejskiej armii żeby utemperować ludzi broniących kraj przed zalewem islamu.
 • @imran 23:05:08
  Ludwikowi Dornowi równie dobrze jest na listach PO jak było mu dobrze na listach PiS, ale na jakiś listach Ludwik Dorn musi się znaleźć. Syjonistyczna mafia kryje całą szerokość politycznego boiska i to nie tylko naszego, ale wcale nie jest genialna tylko głęboko wżarta w tkankę na której pasożytuje. Skutecznego lekarstwa na raka jeszcze nie wynaleziono, ale łączy się osiągnięcia z różnych dziedzin medycyny i jakieś pozytywne skutki u pacjenta zawsze to przynosi. Najważniejsze to zdać sobie sprawę z tego na co chorujemy: - na syjonistycznego raka. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31