Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 17 komentarzy

Filip Stankiewicz

Filip Stankiewicz - Urodziłem się 1 maja 1978 roku. Mam wspaniałą żonę Annę i synka Szymka. Jestem absolwentem historii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowego Studium Handlu Zagranicznego na Wydziale Ekonomii UG. Pracuję w Orange Polska S.A.

Manipulacja Wiadomości TVP w sprawie uchodźców?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W głównym wydaniu „Wiadomości” TVP w dniu 27 września 2015 roku w materiale o uchodźcach i imigrantach (uchodźcami byli właściwie do momentu dotarcia do Turcji, Libanu czy Jordanii)

bez cienia argumentu przemawiającego za tym padło zdanie „Obozy dla uchodźców w Turcji czy Libanie to też nie są bezpieczne miejsca” (po 15 minucie programu, link do źródła pod tekstem). Także z żadnej innej relacji mediów które znam nie wynika, że cokolwiek złego dzieje się uchodźcom w obozach w Turcji, Libanie czy też Jordanii.

 

Zatem można podejrzewać, że to zdanie o niebezpiecznych miejscach w których przebywają uchodźcy z Syrii i Iraku miało na celu przekonanie Polaków do przyjęcia tych uchodźców w Polsce. A jeśli tak to jest to skrajnie perfidna manipulacja mająca zapewne służyć rządzącej koalicji PO-PSL, która się na przyjęcie wielotysięcznej rzeszy uchodźców (czy raczej imigrantów) zgodziła. Ta koalicja PO-PSL kontroluje TVP, więc może wywierać naciski na jej pracowników w celu uzyskania odpowiadającego PO i PSL przekazu medialnego.

 

Jeśli nie mam racji to na pewno „Wiadomości” TVP pokażą w jednym ze swoich materiałów co grozi uchodźcom w Turcji czy Libanie, bo na pewno zależy im na dobrej opinii o swoim programie. Natomiast myślę, że mam rację i „Wiadomości” TVP dopuściły się karygodnej manipulacji.

 

Filip Stankiewicz

 

Źródło:

//wiadomosci.tvp.pl/21529217/27092015-1930

KOMENTARZE

 • Temat na czasie , a cisza jak na cmentarzu ?
  Słowianie ! temat niezwykle na czasie , a cisza jak na cmentarzu ? co żydzi temat niewygodny ? ścierwa !!!!
  !
  Apel !
  Obywatelu nie słuchajcie tego żydowskiego bełkotu o uchodźcach !!!
  !
  żydostwo w Polsce to śmiertelni wrogowie Polski !
  Nigdy nie wierz co mówi żyd !
  Zawsze staraj się oszukać żyda !
  Patrz w oczy żydowi i kłam w żywe oczy !!!
  Pamiętajcie żydzi to oszuści i pasożyty których cały świat nienawidzi
  Kiedy możecie okradajcie żyda ze wszystkiego co ma !
  żyd TO RAK KTÓRY NISZCZY NAS SŁOWIAN !!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Wychodzimy z żydowskiej-UE to rak

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31