Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 17 komentarzy

Filip Stankiewicz

Filip Stankiewicz - Urodziłem się 1 maja 1978 roku. Mam wspaniałą żonę Annę i synka Szymka. Jestem absolwentem historii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowego Studium Handlu Zagranicznego na Wydziale Ekonomii UG. Pracuję w Orange Polska S.A.

Manipulacja TVP? Muzułmanie mogą okłamywać „niewiernych”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W głównym wydaniu Wiadomości TVP w dniu 16 listopada 2015 (link do programu pod tekstem) ukazał się materiał redaktora Marcina Antosiewicza (od 14 minuty programu) pokazujący stosunek Muzułmanów do terrorystów Państwa Islamskiego.

Zabrakło w nim jednak rzeczy najważniejszej, a mianowicie powiedzenia, że w Islamie istnieje Takijja czyli zachęta do okłamywania nie-Muzułmanów gdy jest to konieczne. Przykładem jest Hadis Sahih Bukhari[4] „(Zaprawdę) uśmiechamy się do niektórych ludzi, podczas kiedy nasze serca przeklinają (tych samych ludzi).” Zatem Muzułmanie odcinający się od terrorystów mogą zwyczajnie kłamać i w ich społeczności nie jest to uznawane za nic złego. Oczywiście nie można wykluczyć, że niektórzy odcinają się szczerze, ale dziennikarz ma obowiązek poinformować o Takijja, a nie wierzyć w każde słowo Muzułmanów jak małe dziecko.

 

Pytanie też jak ci odcinający się od terrorystów zachowają się gdy dzięki większej dzietności będą stanowili większość w Niemczech, Francji czy innym kraju Europy, co wydaje się tylko kwestią czasu? Czy nie będą chcieli wprowadzić szariatu i zacząć prześladowań chrześcijan i nie-Muzułmanów – w tym lewicowych elit (czy może pseudoelit) tych Państw? Jak widzimy w krajach w których dominują Muzułmanie nie-Muzułmanie są traktowani źle, a w wielu z nich wręcz mordowani. Chyba jedynym rozwiązaniem tego problemu dla Europy czy USA jest deportacja większości Muzułmanów do krajów z których przybyli – byłaby to stanowcza, ale konieczna samoobrona.

 

Filip Stankiewicz

 

Źródła:

//wiadomosci.tvp.pl/22360476/16112015-1930

https://pl.wikipedia.org/wiki/Takijja

KOMENTARZE

 • Lewactwo z całych sił zwalczał Adolf Hitler w Niemczech !
  NIE KAŻDY ŻYD JEST LEWAKIEM ! ALE KAŻDY LEWAK JEST ZYDEM !
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Słowianie trzeba się zbroić !!! pistolety sztucery karabiny itp. bo żydo-lewactwo ma ochotę nas mordować przy pomocy muzułamsko-murzyńskiej dziczy która na chama chcą nam sprowadzić !!!
 • UWAGA ! Szwedzi sie zbroją na potęgę !!!!!!! z internetu
  Szwedzi szykują się: popyt na licencje na broń palną wzrasta, coraz więcej Szwedów zapisuje się do klubów strzeleckich i zakłada samozwańczą straż obywatelską. A to wszytko z obawy przed pokojowo nastawionymi tzw. uchodźcami.
  kobieta/ broń /


  Po niewielkim spadku w 2014 roku, liczba nowych pozwoleń na broń znów znacznie podskoczyła w tym roku. Według statystyk policyjnych, w Szwecji 567 733 osób posiada 1 901 325 licencjonowanych sztuk broni palnej. Aby otrzymać pozwolenie na broń w Szwecji, trzeba mieć ukończone 18 lat, być niekaranym, dobrze ułożonym i posiadać licencję na polowania lub być członkiem akredytowanego klubu strzeleckiego. W 2014 roku, licencję na polowania otrzymało 11 tysięcy osób, o 10% więcej niż w roku poprzednim. Jedna na pięć licencji była wydana kobiecie.
  „Istnieje teraz także wysokie zapotrzebowanie na systemy alarmowe” mówi sprzedawca w jednej z firm ochroniarskich w wywiadzie dla Gatestone.
  „Wynika to głównie z zawirowań, które obserwujemy obecnie w całym kraju. Ludzie utracili zaufanie do Państwa. Policja nie chce już przyjeżdżać. Wielu właścicielu domów mówi, że śpią z kijem baseballowym pod łóżkiem. Ale to jest ryzykowne: policja może wtedy powiedzieć, że byłeś przygotowany na użycie siły, a to z kolei może obrócić się przeciwko tobie.”
  !
  Czytaj także: Austriacy chwytają za broń. Wyprzedano 900 tys. sztuk broni palnej
  W innej firmie ochroniarskiej sprzedawca powiedział, że za każdym razem, gdy Służba Imigracyjna kupuje lub wynajmuje nowe ośrodki zakwaterowania, jego biuro tonie w zalewie telefonów. Mówił: „Następnego dnia dzwoni połowa wsi i chce kupować systemy alarmowe.”
  Sprzedawca, który poprosił o anonimowość, mówił także o wielu szwedzkich grupach na Facebooku, gdzie osoby z różnych wsi otwarcie dyskutowały o tym, w jaki sposób zamierzają się bronić: „Czasami przeraża mnie to, co oni wypisują. Proszę jednak zrozumieć, że Szwedzi naprawdę obawiają się, gdy w ich miejscowości zostaje otwarty ośrodek dla uchodźców. Widzą przecież, co się dzieje w innych miejscach.”
  !
  Już przed masywnym napływem migrantów jesienią 2015 roku, Szwedzi czuli potrzebę, aby się chronić – i mieli do tego powody. Odkąd Parlament zadecydował w 1975 roku, że Szwecja powinna być krajem wielokulturowym, a nie „czysto szwedzkim”, nastąpiła eksplozja przestępczości. Liczba brutalnych przestępstw wzrosła o ponad 300%, a gwałtów o niewyobrażalne 1472%.
  źródło: gatestoneinstitute.org / hd.se / polisen.se
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Polacy czas się zbroić bo żydowscy lewaki chcą nas MORDOWAĆ !!!!
 • ...
  Poczytajcie oryginalne przetłumaczenie Koranu (w tym o uzasadnionym, słusznym, koniecznym okłamywaniu, manipulowaniu, oszukiwaniu, grabieniu, gwałceniu, mordowaniu itp...)!
  Nie dajcie się zwieść słodkim deklaracjom, zapewnieniom muzułmanów, gdyż nie mają nic wspólnego ani z teorią/założeniami, ani z praktyką!!! Nie pozwalajcie im manipulować, nie wierzcie w ich ewidentne kłamstwa, nie pozwalajcie im oszukiwać itp.; na rozplenianie tych wymysłów, tego steku niedorzeczności, obrzydliwości, niegodziwości; antyludzkiego plugastwa, ścierwa, na wciąganie do tego następnych, czyniąc z nich anormalnych, obłąkanych, psychopatycznych, aspołecznych religijnych zombie; na ich działalność – tak nakazuje im Allach/Mahomet/Koran...!!!
  Np., jeśli muzułmanizm nawołuje do pokoju, to tylko oznacza, że jeszcze nie jest gotowy do wojny (najpierw ewidentnie łże, że dżihad to jest wewnętrzna walka duchowa [Jeszcze powstrzymywanie się od grabienia, gwałcenia, mordowania...], ale gdy już nie są mniejszością, to okazuje się, że chodzi wyłącznie o walkę z tzw. niewiernymi...)!


  Mahomet czynił wszystko w imię BOGA-ctwa!
  Poślubił starszą o 15 lat, ale za to mającą BOGA-ctwo wdowę...
  To dla BOGA-ctwa wpadł na pomysł, by mianować się prorokiem, a by ta działalność była jak najefektywniejsza, to określił się ostatnim i najważniejszym…
  Napadał i ograbiał dla BOGA-ctwa karawany…
  Ścięto tysiące głów (z tego Mahomet osobiście co najmniej setki) zamożnych ludzi w imię BOGA-ctwa, które im zagrabił...
  Zajmował w imię BOGA-ctwa także całe miejscowości...
  I nauczył ludzi, że można bezkarnie kłamać, oszukiwać, manipulować, gwałcić, ograbiać, mordować, byle tylko powoływać się w związku z tą działalnością na BOGA-ctwo...
  Więc Mahomet był psychopatą, oszustem, sekciarzem, bezwzględnym, zachłannym chciwcem, rabusiem, grabieżcą, rzezimieszkiem, seryjnym mordercą, ludobójcą, zbrodniarzem, zwyrodnialcem, zapoczątkował przeogromną, wszechstronnie destrukcyjną lawinę!!!

  Islam jest antyludzką ideologią z totalitarną, niszczycielską, populacjonistyczną, w tym inseminacyjną i z ekspansywną społeczno-polityczno-militarną doktryną!!!
  Tego założyciel nie tylko („”)zalegalizował, w imię niego, Allacha, wiary, tzw. niewiernych okłamywanie, wobec nich przemoc, na nich gwałt, ich ograbianie, mordowanie, w tym także tych, którzy z wyznawania takiej ideologii, takiego postępowania zrezygnowali, ale jeszcze zapewnił, że tak postępujący otrzymają za to po śmierci nagrodę...
  Jej prominenci mają za cel, jak zwykle w systemach utopijnych/destrukcyjnych, zaspakajanie potrzeby rządzenia, podporządkowywania, własną prosperitę, w tym bogacenie się, oraz szkodzenie, niszczenie, w tym manipulowanie, ogłupianie, uzależnianie, wykorzystywanie; pogrążanie innych: jednostek, społeczeństw, narodów (stanowią oni mieszaninę psychopatów, debili i mieszańców, w tym w różnym stopniu świadomych, nieświadomych tego co, po co, w jakim celu, z jakimi skutkami, ich konsekwencjami czynią).
  W takich warunkach, jak zwykle, odbywa się negatywna selekcja prokreacyjna, do rządzenia, edukowania, przekazywania informacji itp. – przeżywają, rozmnażają się i prosperują osobniki niedorozwinięte umysłowo, upośledzone psychicznie, debile, psychopaci, osobniki anormalne, obłąkane, chore psychicznie; grabieżcy, gwałciciele, mordercy, bo ludzie zdrowi psychicznie, normalni, wrażliwi, inteligentni, posiadający umysły analityczne, logiczni, świadomi są mordowani...
  Coś takiego trzeba zdelegalizować, a nie szanować, wspierać, propagować!!!
  -------------------------
  Org. religijne, religijność, islamizacja!!!
  http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?t=226&start=0

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31