Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 17 komentarzy

Filip Stankiewicz

Filip Stankiewicz - Urodziłem się 1 maja 1978 roku. Mam wspaniałą żonę Annę i synka Szymka. Jestem absolwentem historii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowego Studium Handlu Zagranicznego na Wydziale Ekonomii UG. Pracuję w Orange Polska S.A.

„Wiadomości” TVP ocenzurowały chamską wypowiedź prezesa TK!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński (członek PZPR, a nawet sekretarz POP) popisał się chamską odzywką pod adresem dziennikarki: „pewnie Pani wie dlaczego musiałem wyjść (…) chyba, że Pani jest głucha”

(źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6P2S1lZyNQw&sns=tw ). Tymczasem w „Wiadomościach” TVP zaprezentowano tylko część tej wypowiedzi (ok. 3 minuty 50 sekundy programu) pomijając bulwersujący fragment „chyba, że Pani jest głucha”. To skandaliczne zachowanie „Wiadomości” - nie pokazali prawdy o tym kim okazał się szef TK. Pokazanie tego byłoby korzystne dla Prawa i Sprawiedliwości, więc to kolejna przesłanka, że media publiczne są nieprzychylne wobec tego ugrupowania.

 

W dodatku w materiale tym jest też szokująca manipulacja wymierzona przeciw PiS. Autorka materiału Justyna Dobrosz-Oracz wypowiada słowa: „konstytucjonaliści są zgodni, że przyjęta przed północą uchwała jest prawnie nieskuteczna” (po 3 minucie programu) - tymczasem naprawdę konstytucjonaliści są podzieleni w ocenie czy ta uchwała ma moc prawną i wiele wskazuje, że będzie uznana za prawnie wiążącą.


 

Filip Stankiewicz


 

Źródła:

//wiadomosci.tvp.pl/22522313/26112015-1930

https://www.youtube.com/watch?v=6P2S1lZyNQw&sns=tw

//wpolityce.pl/polityka/272968-warszawskie-sady-stalinowskie-dziedzictwo-jakie-autorytety-takie-sady

KOMENTARZE

 • Nic nowego
  Ale to oczywiste , ze w XXI wieku jest straszna manipulacja w mediach.Dlatego radzilbym wszystkim nie ogladac wiadomosci jedynie w TVP. Dzis dostepne sa setki kanalow informacyjnych i warto je sledzic.
  Jesli chodzi o TVP a zwlaszcza TVPInfo to jest to poki co tuba propagandowa komuchow, kosynierow z PSL i lemingow z PO.
  To samo jest na portalach, widac to po wpisach dotyczacych konfliktow w Syri i Ukrainy gdzie dominuje jedynie sluszny sputniknews.com a to tylko prostacka tuba Kremla
 • Rzepiński
  Członkowstwo tego palanta w PZPR powinno go z automatu wyrzucić z takiej funkcji.Chyba ze III RP w końcu przyznaje ze jest kontynatorką PRI a PO przejęło pałeczke po PZPR.
  http://litera.fr/category/news/
 • @Zbójnicki pies 20:29:36
  Uprzedzam że się doigrasz . http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/590761,prezes_tk_andrzej_rzeplinski_o_acta_nie_dostrzegam_zagrozenia_dla_wolnosci_osobistych.html O ustawkach w fundacjach jego rodzinki pisać nie zalecam. Dla Autora 5* .
 • @Repsol 21:40:35
  Nie do konca rozumiem o co w tym komentarzu( do mnie) chodzi, co ja takiego nieregulaminowego napisalem, co ??
  prosze o jakies konkrety , konkrety, i tylko tyle
  pozdrawiam
 • Trochę z boku, ale nie całkiem.
  To POkłosie "rządów" peolskich, w Szczecinie odbywają się Pierwsze Mistrzostwa Polski Bezdomnych w Szachach.
  http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/w-szczecinie-odbywaja-sie-pierwsze-mistrzostwa-polski-bezdomnych-w-szachach/kdcx1c
 • @provincjał 21:50:41
  Bezdomnych no to pies trącał takie państwo . Pzdr.
 • @Zbójnicki pies 21:46:04
  Zanim coś napiszesz to pomyśl , jak masz problem to zajrzyj do stopki w portalu . Rozumiesz czy dalej chcesz robić za clowna ?.
 • @Autor
  problem polega na tym, że książeczkę kilkudziesięcio stronicową zwaną prestytutą, interpretuje więcej osób niż ona ma kartek..

  nie jestem prestycjunalistą, ale dla mnie jasno wynika z tej książeczki, że wszyscy są równi.. czyli karta nauczyciela, przywileje mundurowe, prokuratorskie i sędziowskie itd. są niezgodne z prestytutą..
  jakoś żaden z prestycjunalistów nie podejmuje tego tematu, a widzą tam to, czego nie ma, i interpretują jak im każą :(
 • @Repsol 21:40:35
  Co do Rzeplińskiego!!!


  4 kadencja, 107 posiedzenie, 3 dzień (07.07.2005)


  28 punkt porządku dziennego:
  Powołanie Rzecznika Praw Obywatelskich (druki nr 4208 i 4257).


  Poseł Zygmunt Wrzodak:

  Dziękuję, panie marszałku.

  Wysoka Izbo! Chciałbym poprosić posłów wnioskodawców, którzy wnoszą o powołanie na rzecznika praw obywatelskich pana prof. Rzeplińskiego, żeby coś powiedzieli o jego przeszłości politycznej, bo od strony zawodowej ja go znam dość dobrze. Ale czy prawdą jest, że do 1982 r. był sekretarzem POP na Uniwersytecie Warszawskim? I od kiedy był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej?

  Po drugie, jak się odnosi poseł wnioskodawca do wypowiedzi pana profesora z 2001 r., że on ma żal do władz komunistycznych z lat 1944-1950, że tylko dziesięciu Polaków zostało skazanych za tzw. mord w Jedwabnem, a powinno być skazanych przynajmniej stu? Na jakiej biografii, na jakiej historii, na jakich informacjach opiera taką dziwną opinię pan Rzepliński?

  I rzecz najważniejsza: otóż gdzieś na początku roku 1990 ówczesny pułkownik SB pan Pietruszka poprosił, żeby mógł się wyspowiadać przed prokuratorem krajowym. Spisano na tę okoliczność odpowiedni dokument w obecności pana Rzeplińskiego i nieżyjącego już pana Nowickiego. Pan płk Pietruszka pokazuje cały mechanizm zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki. Pan płk Pietruszka mówi, kto z MSW zlecił zamordowanie i zamordował Piotra Bartoszcze. To przesłuchanie było w obecności pana Rzeplińskiego. Co zrobił z tą informacją pan prof. Rzepliński?

  Następnie pan Rzepliński, słuchając wypowiedzi pana płk. Pietruszki, który mówił wprost, że generał Kiszczak kazał mu poddać się uwięzieniu, ponieważ on musi chronić pana gen. Jaruzelskiego i pana Kiszczaka. Pan Pietruszka zgodził się na więzienie, bo sąd był w tym momencie ustawiony i prokuratura ustawiona. I rzeczywiście taki wyrok, jaki ustawili przed rozprawą, dostał pan Pietruszka. Pan generał Kiszczak obiecał panu płk. Pietruszce stopień generała po wyjściu z więzienia.

  Myślę, że tę informację posiada pan prof. Rzepliński. Pan prof. Rzepliński pod tymi zeznaniami pana esbeka Pietruszki podpisał się i te dokumenty są w Ministerstwie Sprawiedliwości. Zetknąłem się z nimi w tym roku. To są dla mnie informacje szokujące, bo pan Pietruszka wprost pokazuje, kto zamordował i kto zlecił zabójstwo Piotra Bartoszcze, jak również w jaki sposób miał być zamordowany biskup Gulbinowicz i wiele innych osób w latach osiemdziesiątych. To są zeznania złożone w obecności pana prof. Rzeplińskiego. I pan prof. Rzepliński podpisuje się pod tym protokołem - podkreślam to.

  Co zrobił pan prof. Rzepliński z tą informacją od 1990 r.? Dziękuję bardzo. (Oklaski)
 • @Repsol 22:09:57
  czy jesteś w stanie zorganizować referendum Neonowe?

  Temat; czy mam ja zniknąć, czy kundel?

  Mam dość tego zadaniowanego kundla, ostatnio zasłaniał się większością blogerów i komentatorów, rzuciłem mu wyzwanie, aby zorganizował referendum w tej sprawie.. wymiękł i zwyzywał mnie od "małego człowieczka", a i wytknął mi błąd ortograficzny, bo nic więcej kundel nie miał do powiedzenia..

  Referendum przydało by się, bo widzę, że tu pisowcy filosemici panoszą się jakby byli większością.. Portal już przejęli????

  Pozdrowił
 • @Repsol 21:40:35
  Rokita broni sekretarza POP


  4 kadencja, 107 posiedzenie, 4 dzień (08.07.2005)


  28 punkt porządku dziennego:
  Powołanie Rzecznika Praw Obywatelskich (druki nr 4208, 4257 i 4257-A)


  Poseł Jan Rokita:

  Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Pan marszałek był łaskaw wczoraj przerwać procedurę wyboru rzecznika praw obywatelskich po tym, jak...

  (Głos z sali: To ma być sprostowanie...)

  ....marszałek Zych, tak, po tym, jak cała Polska miała okazję usłyszeć zarzuty sformułowane przez pana posła Wrzodaka wobec prof. Andrzeja Rzeplińskiego. Na życzenie marszałka Sejmu odbyło się dodatkowe posiedzenie komisji, na którym przedstawiono dodatkowe wyjaśnienia w tej sprawie. Chciałbym, w związku z tym, że wczorajsze oskarżenia pod adresem profesora padły publicznie, publicznie także powiedzieć, że z toku tego przesłuchania w sposób jednoznaczny wynika, że dzięki prof. Rzeplińskiemu i dzięki jego inicjatywie został przesłuchany w 1990 r. jeden z zabójców księdza Jerzego Popiełuszki oraz że dzięki temu przesłuchaniu następnie został uruchomiony proces i akt oskarżenia przeciwko gen. Ciastoniowi i gen. Płatkowi, ludziom z kierownictwa komunistycznego aparatu bezpieczeństwa.

  Chwała panu prof. Rzeplińskiemu za to, że do tego doprowadził. Inna sprawa, że wymiar sprawiedliwości następnie tego procesu oczywiście, jak to w Polsce bywało, nie ukończył. Ale mówię o tym nie tylko dlatego, by w obronie wybitnego naukowca wypowiedzieć publicznie kilka ciepłych i prawdziwych słów, lecz także dlatego, panie marszałku, że oczekuję, szczerze mówiąc, ażeby - co tu dużo mówić - od znanego potwarcy w tym Sejmie, posła, który wczoraj z tymi oskarżenia wystąpił, pan marszałek był łaskaw wyegzekwować przeproszenie. Jakichś porządnych ludzi należy w końcu w tym kraju przestać szkalować z tej trybuny. Dziękują. (Oklaski)
 • @Repsol 22:06:51
  Odpowiadam Rokicie

  4 kadencja, 107 posiedzenie, 4 dzień (08.07.2005)


  28 punkt porządku dziennego:
  Powołanie Rzecznika Praw Obywatelskich (druki nr 4208, 4257 i 4257-A)


  Poseł Zygmunt Wrzodak:

  Dziękuję, panie marszałku.

  Panie pośle Rokita, proszę nie używać takich słów, bo pan w tej chwili okłamał Wysoką Izbę. Ja wczoraj absolutnie nie powiedziałem czegoś negatywnego ani kłamliwego pod adresem pana Rzeplińskiego. Prawdą jest, że pan prof. Rzepliński przesłuchiwał razem z prokuratorem pana Pietruszkę, który wymienił nazwiska morderców Piotra Bartoszcze. Pan Rzepliński z tą wiedzą nie zrobił nic i to jest ewidentna prawda.

  I druga rzecz. Proszę pana, faktem jest, że był sekretarzem POP na Uniwersytecie Warszawskim, co przyznał wczoraj na posiedzeniu komisji sprawiedliwości. (Poruszenie na sali)

  (Głos z sali: Brawo!)
 • @wk..ny 22:17:34
  Ave .Przyjacielu mimo że jesteśmy z innej bajki . Obiecuję że jak ktoś Tobie podskoczy , to wyjedzie na taczkach .
 • @Wrzodak Z. 22:23:29
  Bezcenne materiały.
 • @KOSSOBOR 22:41:15
  Pozdrawiam. :)
 • Lepiej nie będzie :(
  Adam Michnik AuTORytetem w plebiscycie Mediatory

  "Statuetka AutoTORytet jest wręcza za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy. Studenci docenili wieloletnie doświadczenie dziennikarskie Michnika, nagradzając go za całokształt pracy w zawodzie.

  http://fakty.interia.pl/polska/news-adam-michnik-autorytetem-w-plebiscycie-mediatory,nId,1929514

  Nie wierzylem wlasnym oczom:
  "rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy" !!!
  Co to za studenci !??
 • @fan-wolności 05:13:46
  Kryże itd. ale ten Piotrowicz to dopiero komunistyczna kanalia, czerwony prokurator, oskarżał działaczy S z Krosna.
  Proszę zauważyć, że posłowie pisu, ,,walczą" nie o prawdę, dobro wspólne, o Polskę, o życie zgodnie z Dekalogiem, o podniesienie stopy życiowej polaków w sposób systemowy, posłowie pisuaru i ich działacze robią wszystko aby przypodobać się Kaczynskiemu, człowiekowi, który jest wyjątkowym kłamcą, szkodnikiem Polski, służy w sposób jawny obcym interesom, a ta ciemnota pisowska podlizuje mu się w sposób perfidny. Jaka siłą musi tkwić w karierowiczach, że ci nawet samych siebie oszukują.
  Dlaczego tak jest, uważam, że to w większości bardzo słabi merytorycznie ludzie, 70% KP PIS to rozwódki i rozwodnicy lub starzy kawlerowie lub panny, co druga osoba ma przeszłość komunistyczną ZSMP, PZPR, OZI i co jest nowe to Marszałkiem jest wąchacz budaprenu, chipis, V-ce Marszałkiem oraz o zgrozo szefem KP taki sam chipis i były narkoman.
  Czy Polska może istnieć przy takiej elicie ,,katolicko - prawicowej"????
 • @Repsol 22:09:57
  to moze ktos mi wyjasni ten zarzut :
  // O ustawkach w fundacjach jego rodzinki pisać nie zalecam.//

  o jakich ja kiedykolwiek ustawkach w fundacjach pisalem ???????
  co tu ma do tego jeszcze jakas rodzinka ?????

  to bylo moje pytanie na ktore nie dostalem odpowiedzi
  Pozdrowienia
 • @Repsol 22:06:51
  Nie generalizuj! Nawet w państwie praworządnym będą bezdomni, to często wybór osobisty.
  Twoje intencje wydają się oczywiste czyli janosikowe - trzeba zabrać bogatemu i dać biednemu.
  Idąc tym tropem, pies trącał państwo które nie łupi bogatych?
 • Czy szef "Trybunału (nie całkiem) Konstytucyjnego" pójdzie w zaparte?
  "Nie całkiem Konstytucyjnego", bo czy konstytucyjnym może być Trybunał, którego szef został powołany przez Prezydenta, który najprawdopodobniej został prezydentem w wyniku sfałszowanych przedterminowych Wyborów Prezydenta 2010, po zamachu w Smoleńsku?

  >> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/11/czy-szef-trybunau-nie-cakiem.html

  Biorąc pod uwagę fakt, że wciąż żyjemy w "erze", po wciąż niewyjaśnionych przyczynach zamachu w Smoleńsku, wszyscy sędziowie byłego Trybunału Konstytucyjnego i Sądu Najwyższego, których przedstawiciele zasiadali w odwołanej Państwowej Komisji wyborczej, tak jak PKW powinni podać się do dymisji, a w ich miejsce powinni zostać powołani nowi, z racji piastowanej pozycji nieuwikłani w legalizacji fałszerstwa wyborczego.

  Szczególnie dotyczy to obecnego sędziego, szefa TK Pana Rzeplińskiego, powołanego w 2010 r., przez byłego prezydenta Komorowskiego, po zamachu w Smoleńsku.
 • @fan-wolności 14:50:12
  Zagadałem do Respola a nie do jakiegoś "fan-wolności", który nagle, ni z gruszki ni z pietruszki, poczuł się dotkniętym za krytykę socjalistycznego złodziejstwa. Może do tzw fanowa wolności należałoby wysłać policję czy nie czerpie on czasem bezprawnej korzyści majątkowej szantażując bezdomnch zbieraczy puszek kontrolą podatkową.
  Bo z tego co ja wiem fiskus tym sektorem gospodarki jak na razie z własnej inicjatywy się nie interesuje.
 • !!!!!!!!!!!!!!!!!
  Uwaga! Na tej stronie grasuje właściciel multikont manipulujący komentarzami i komentatorami!
 • @fan-wolności 05:02:53
  Blokuję na naszej-klasie tylko gdy ktoś obraża, a i tak wielu ludzi zarzuca mi, że robię to za późno.
 • @fan-wolności 05:13:46
  Podatek VAT może zostać zmniejszony, ale nie tak szybko, bo są inne ważne wyzwania.
 • @Wrzodak Z. 09:12:18
  Nie zgadzam się co do oceny PiS, chcą dobra wspólnego dlatego właśnie są tak zwalczani przez różne układy i media. Co do błędów młodości to każdy jeśli nie złamał prawa może się poprawić i nie można takiej osoby skreślać.
 • @fan-wolności 17:35:13
  zgadzam się z tobą, ale jeden szczegół, ten radiosłuchacz mógł zadać tylko jedno pytanie jak mówił na początku i mógł poprzestać na 1:40 minucie filmu, a tymczasem rozgadał się niemiłosiernie i zarzucił Macierewiczowi szpiegowanie na rzecz USA i tutaj poległ, bo Macierewicz sprytnie przerzucił środek ciężkości odpowiedzi na wątek szpiegowania i tym sposobem nie odpowiedział na pytanie dlaczego Kaczyńscy wpuścili Lożę B'nai B'rith na teren Polski...

  więc zbytnia gadatliwość nie popłaca, a bardzo byłem ciekaw co na to powie Macierewicz...po tym materiale filmowym stwierdzam, że jest wybitnym manipulatorem kutym na cztery kopyta...niestety dla mnie niewiarygodnym i niekompetentnym
  pozdr...
 • @Filip Stankiewicz 17:11:13
  Oczywiście, że każdy kto zbłądził ma czas do naprawy i jeśli się naprawił to niech żyje na własny koszt i robi swoje na swój rachunek a nie może być nawet sołtysem na wsi narkoman, ponieważ taki wąchacz kleju budapren chipis to ma dziury w mózgu po takich przejściach co zresztą po II osobie w państwie to widać oraz po osobie szefie największego KP.
  A czy czerwony prokurator, instruktor i lektor PZPR, oskarżyciel działaczy S ma miejsce w tzw. ,,prawicy" oraz aby taki komuch oceniał w imieniu polaków innych???
 • Ustalenia po szczycie Unia Europejska-​Turcja ws. uchodźców
  Szczyt w Brukseli zakończył się dobrą konkluzją, przyjęta przez wszystkich przywódców państw europejskich. Problem migrantów w Europie ma zostać rozwiązany poza granicami UE - powiedziała na konferencji po szczycie premier Beata Szydło.

  Jak zaznaczyła, polski rząd współuczestniczył w przygotowaniu konkluzji, która została przyjęta przez wszystkich przywódców państw europejskich.

  Donald Tusk: UE porozumiała się z Turcją ws. uchodźców - To jest dobra konkluzja, która jest zbieżna z tym, o czym mówiliśmy od początku problemów związanych z migrantami w Europie. Podjęliśmy stanowisko, które po pierwsze zaprasza do aktywnej współpracy Unii Europejskiej i Turcji. To jest dobra wiadomość - powiedziała.

  - To co najważniejsze, podjęliśmy decyzję o tym, że sprawa migrantów zostanie przede wszystkim rozwiązana w ten sposób, że będzie próba rozwiązania problemu poza granicami Unii Europejskiej. Jednocześnie wzmocnienie kontroli granic zewnętrznych, oczywiście pomoc humanitarna. Zgodziliśmy się, że będą przeznaczane na realizacje tego celu środki finansowe - dodała.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ustalenia-po-szczycie-Unia-Europejska-Turcja-ws-uchodzcow,wid,18011597,wiadomosc.html?ticaid=11607e
 • @Zbójnicki pies 21:32:29
  nie ma się z czego cieszyć...Turasy dostaną kasę od UE i "liberalizację wizową" w zamian za "rozwiązanie problemu poza granicami UE"...

  czyli na chłopski rozum...nic nie zostanie rozwiązane....Turasom zostaną zniesione wizy i dostaną kasę na podróż do Europy już nie pontonami, tylko Orient Expresem first Class...brawo Szydło...jesteście na kursie i na ścieżce w naśladowaniu byłej premierzycy Kopacz...

  najważniejsze, że Zbójnickie Psy dostały orgazmu :)))
 • @Zbójnicki pies 21:32:29
  Czy 7,2 tys pasożytów ismalskich, którzy mają byc przyjęci w Polsce, zostało unieważnione Tak czy NIE
 • @trybeus 21:48:49
  // najważniejsze, że Zbójnickie Psy dostały orgazmu :)))//
  no bo jak tu bez tego zyc, jak zyc 8-)))
  Pozdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31