Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 17 komentarzy

Filip Stankiewicz

Filip Stankiewicz - Urodziłem się 1 maja 1978 roku. Mam wspaniałą żonę Annę i synka Szymka. Jestem absolwentem historii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowego Studium Handlu Zagranicznego na Wydziale Ekonomii UG. Pracuję w Orange Polska S.A.

Dlaczego nie popieram PO z Pomorza? Tych ludzi PiS popieram

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniżej informacja których kandydatów z województwa pomorskiego popieram, ale na wstępie dlaczego nie popieram radnych PO do sejmiku województwa pomorskiego i rady miasta Gdańska.

 

Uważam, że nasze województwo i miasto rozwija się znacznie wolniej niż mogłoby się rozwijać, choćby znacznie lepsza mogłaby być współpraca z rządem. Przykładem jest sprzeciw zarządu województwa pomorskiego (wybranego przez radnych PO) wobec Przekopu Mierzei Wiślanej. Jest to tym bardziej dziwne, wręcz niezrozumiałe, że radni PO i PSL w sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego poparli ten projekt. Pod pierwszym linkiem dość miałkie moim zdaniem argumenty zarządu województwa pomorskiego przeciw temu projektowi, a pod drugim linkiem informacja o poparciu tego projektu przez radnych PO i PSL z sąsiedniego województwa. Oczywiście radni rządzącej większości z województwa pomorskiego nie sprzeciwili się stanowisku zarządu województwa pomorskiego.

//samorzad.pap.pl/depesze/temat_dnia/184672/Przeciw-przekopowi--Zarzad-woj--pomorskiego-negatywnie-o-przekopie-Mierzei

https://olsztyn.tvp.pl/36935768/przekop-z-poparciem-sejmiku-to-klucz-do-rozwoju-gospodarki-regionu

 

Kandydat PO na prezydenta Gdańska Jarosław Wałęsa ściemnia wraz z PO - uderza w republikę deweloperską istniejącą w Gdańsku, a na sali oklaskują go gdańscy radni PO, którzy od X lat uchwalają plany zagospodarowania przestrzennego. Ci radni oczywiście kandydują z list PO i będą stanowili główne zaplecze Wałęsy w przypadku gdyby na nieszczęście nas mieszkańców Gdańska został prezydentem naszego miasta. Likwidacja Republiki deweloperskiej. Za a nawet przeciw. Tylko wybór Kacpra Płażyńskiego może zmienić na lepsze sytuację Gdańska! Kacper Płażyński jest pracowity, kompetentny, wykształcony, rozsądny, energiczny i - co również bardzo ważne – uczciwy. I oczywiście ma bardzo dobry program dla Gdańska - warto się z nim zapoznać. Tu jego program dla Gdańska: //kacperplazynski.pl/program-dla-gdanska , a tu dla poszczególnych dzielnic: //kacperplazynski.pl/programy-dla-dzielnic

https://twitter.com/JanKanthak/status/1010564742086262784

 

Od wielu lat znam kandydata Prawa i Sprawiedliwości/Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdyni i uważam, że Marcin Horała ma podobne cechy jak Kacper Płażyński, zatem jest to również świetny kandydat. Więcej o nim oczywiście na jego stronie: //horala.pl

 

Polecam również osoby do sejmiku województwa pomorskiego z całego województwa (duże okręgi, więc to tylko pięć osób) oraz do Rady Miasta Gdańska. Oczywiście inni kandydaci Prawa i Sprawiedliwości/Zjednoczonej Prawicy też są wartościowi i uczciwi, ale ci moim zdaniem wyróżniają się. Jeśli znają Państwo kandydatów PiS/Zjednoczonej Prawicy do innych samorządów w całej Polsce i uważają ich Państwo za ludzi uczciwych, ale nie wyróżniających się, to również zachęcam do ich poparcia - nie wszyscy radni muszą być wybitni, ważna jest też liczba uczciwych radnych, jeśli uczciwych będzie większość samorząd będzie lepiej działał. Dodam, że miejsce na liście nie jest zbyt istotne, oczywiście poza miejscem numer jeden.

 

Do Sejmiku Województwa Pomorskiego polecam:

 

Z okręgu numer 1 (miasto Słupsk, powiaty słupski, lęborski, bytowski, człuchowski i chojnicki) - Sebastian Irzykowski (numer 1 na liście): 42 lata, jest pracownikiem szpitala wojewódzkiego w Słupsku. Żonaty, ma dwójkę dzieci. Zaangażowany w sprawy społeczne.

 

Z okręgu numer 2 (miasto Gdynia, miasto Sopot, powiaty pucki i wejherowski) - Aleksandra Jankowska (numer 2 na liście): Absolwentka Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni, Wydziału Administracji na kierunku Zarządzanie. Była między innymi radną miasta Sopotu i wicewojewodą pomorskim. Tu link do jej ulotki: https://www.facebook.com/aleksandra.jankowska.5/posts/1895286480536997

 

Z okręgu numer 3 (miasto Gdańsk) - Wojciech Helmin (numer 3 na liście): 38 lat, żonaty, czwórka dzieci. Absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Automatyk. Prywatny przedsiębiorca. Jego program oraz o tym dlaczego kandyduje na jego stronie: //wojciechhelmin.pl

 

Z okręgu numer 4 (powiaty kartuski, kościerski, gdański, starogardzki) - Piotr Zwara (numer 4 na liście): 44 lata. Prawnik, specjalista ds. ochrony środowiska oraz funduszy europejskich. Ukończył studia na Wydziale Chemii oraz Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz aplikację adwokacką w Pomorskiej Izbie Adwokackiej. Radny sejmiku wojewódzkiego, były wiceprzewodniczący sejmiku.

 

Z okręgu numer 5 (powiaty tczewski, nowodworski, malborski, sztumski, kwidzyński) - Arwid Żebrowski (numer 1 na liście): 62 lata. Radny sejmiku wojewódzkiego. Przewodniczący powiatowych struktur PiS w powiecie kwidzyńskim.

 

Ponieważ mniej z Państwa jest z Gdańska, dlatego do Rady Miasta Gdańska podaję tylko nazwiska, bez opisu:

 

Z okręgu numer 1 (dzielnice: Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce) - Waldemar Jaroszewicz (numer 1 na liście).

 

Z okręgu numer 2 (dzielnice: Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice) - Kazimierz Koralewski (numer 2 na liście)

 

Z okręgu numer 3 (dzielnice: Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki-Migowo, Jasień) - Piotr Gwit (numer 3 na liście)

 

Z okręgu numer 4 (dzielnice: Młyniska, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Strzyża, Brętowo) - Małgorzata Tabaka (numer 6 na liście)

 

Z okręgu numer 5 (dzielnice: Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Przymorze Wielkie, Przymorze Małe) - Jan Kanthak (numer 1 na liście)

 

Z okręgu numer 6 (dzielnice: Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki) - Dawid Krupej (numer 1 na liście).

 

Filip Stankiewicz

 

KOMENTARZE

 • autor
  Zabawny wpis!!! Nie popiera PO a popiera na radnych tych z pisu!!! Ale róznice znalazłeś! Popierasz tych samych koni tylko jeden jest czarny drugi rudy, ale obydwa konie ciągnące zaprzęg, kieruje jeden wożnica z złamanym nosekiem z plackiem na głowie.
 • @Wrzodak Z. 21:04:27
  Zaimpregnowany , albo zainteresowany ?. Jak Pan ocenia ?. Salut.
 • @Wrzodak Z. 21:04:27
  Gdyby tak było jak Pan pisze to nie byłoby stać rządu Prawa i Sprawiedliwości/Zjednoczonej Prawicy na 500+, obniżenie wieku emerytalnego, 300+, wydanie około 6 miliardów złotych na drogi lokalne w półtora roku, obniżenie podatku CIT dla małych firm i ZUS-u dla najmniejszych, zwiększenie wydatków na służbę zdrowia i parę innych rzeczy, które zostały podjęte.
 • @Filip Stankiewicz 00:29:39
  Z uniwersalnego punktu widzenia: jak Chrześcijanin, to ma skrupuły i oficjalne zasady moralne.
  Jak anty-Chrześcijanin, to kłamca, kombinator, i chce życ na garbie podatników/niewolników. Najprawdopodobniej prawnik.
  Jak udaje Chrześcijanina, to nazywa się Wałęsa.
 • WPS
  Filip Stankiewicz, to chłopak morowy...skończył historię, pracuje w Orange i głosuje na Dobrą Zmianę, ktora, która wspólnie z deweloperami zaorała Stocznię Gdańską i jego region zamieniła w Grand Hotel Sopot. Filip na prezydenta!
 • @stanislav 09:10:08
  //Filip na prezydenta!//
  A co z Dariuszem K.
  kolejna wtopa i lipa?
 • @Filip Stankiewicz 00:29:39
  Jak jest tak dobrze , to proszę odpowiedzieć sobie na to : https://www.ekspedyt.org/2018/08/27/oto-prawdziwy-powod-dla-ktorego-pis-bedzie-przyjmowac-imigrantow-i-pozwalac-na-promocje-lgbt/#comment-69410 .
 • @Filip Stankiewicz 00:29:39
  Jonny Danielsa znasz??? To jest twój premier, prezes, parlament!!!
  Łatwo brać kredyty od pejsatego i rozdawać w imie ,,dobrej zmiany", zadłużając już tych nowonarodzonych i to oni będą spłacać kredyty pejsatym, to oni będą harować jak prawdziwy niewolnik i płacić wysokie podatki. To taka przyszłosć. Dali 500+ a zabrali 1000- w różnych podatkach pośrednich, zobacz ile kosztuje żywnosć, prąd, gaz, woda, podatki lokalne,
  stopy procentowe itd. Nie ma żadnych zmian systemowych, jak obniżka Wat, kosztów stałych w energetyce, usunięcia lichwiarzy, itp.
  Korupcja, cenzura jest wręcz obrzydliwa, codzienna, np; prawie 1000 osób zatrudnionych w samej Orlenie to fikcja, biorą po 15 tys zł to nie korupcja, takich przypadków jest zatrzęsienie w samorządach, energetyce, kopalniach, miedzi, itd..
  Tzw. repolonizacja banku PKO SA to przewał na mld zł, podobnie z stocznią szczecińską i stocznią gdańską, kradną na potęgę, co wpadnie im w łapę biorą wszystko, udając, że walczą z korupcją, to blef by odwrócić uwagę od korupcji swojej i cenzury, gdyby nie mieli w swoich łapach 70% mediów, to ludzie wywieżli by ich już dawno na taczkach.
  Polityka zagraniczna to służba zydom z ameryki, obronna to likwidacja armii polskiej na rzecz natowskiej, bez kontroli Państwa.
  Rządy pisuarowskie, to rządy patologii szpiegowskiej i darmozjadów, pasożytów społecznych i wszelkiej maści karierowiczów, którzy naśladują rządy zdradzieckie przedwojennej sanacji.
  Pod takimi rządami Polski nie ma, są szpiedzy zarządzajacy marchewką i cebulą oraz walczą między sobą o skuteczny nadzór nad niewolnikami.
  pa niewolniku
 • @Husky 09:17:48
  Była komenda "waruj", a nie "daj głos". Uważaj, bo odstawię michę :)))
 • @Wrzodak Z. 10:50:01
  https://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2017/10/popis.jpg :)
 • Kontrowersyjny pomysł na wspólną kampanię - Gdynia 8-))))))
  https://pbs.twimg.com/media/Do9iRroXoAAAX8_.jpg
 • @Wrzodak Z. 10:50:01
  Spokojnie, Jony powiedział, że nie opuści Polski, mimo, że "ktoś" ppprzecinał mu opony.
  Pewnie, że nie opuści, skoro tyle kasy trzepie na spółkach SP.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31